Kilka słów o tym kim jesteśmy i dokąd dążymy.

Działamy dla Ciebie już od 1990 roku!

Niedawno obchodziliśmy 25 lat istnienia. Zabawa była na 102 🙂 Mogliśmy świętować dzięki naszym klientom i pracownikom, bo FARBUD to przede wszystkim ludzie.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną farb, lakierów, chemii i materiałów budowlanych. Doradzamy najlepsze rozwiązania, dobieramy kolory i ogólnie staramy się, aby klient chciał do nas wrócić po więcej.

Zaczynaliśmy w 1990 roku. Od małej firmy zatrudniającej kilka osób rozwinęliśmy się w spółkę, która zatrudnia około 50 pracowników.

Koncentrujemy się na sprzedaży  głównie na terenie województwa podlaskiego, gdzie jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów farb i materiałów budowlanych. Naszymi Klientami są także firmy spoza Podlasia oraz kontrahenci z krajów bloku wschodniego.

Przede wszystkim jakość!

Naszą dewizą jest sprzedaż produktów najwyższej jakości w cenach producenta. Współpracującym z nami Klientom oferujemy upusty od cen fabrycznych oraz dogodne warunki płatności. Nasz sprawnie działający dział handlowy przyjmie Państwa zamówienie i zadba o to, aby jak najszybciej zostało dostarczone pod wskazany adres.

Zapraszamy do współpracy Klientów detalicznych, a także hurtowych. Dane działu handlowego znajdują się w zakładce Kontakt.

FARBUD Barbara i Grzegorz Okuła Spółka Jawna
siedziba: ul. gen. Pattona 10, 15-691 Białystok
tel. 85 654 71 01

NIP: 542-21-19-341
REGON: 050497757
KRS: 0000151223

25 lat firmy FARBUD

Sklepy firmowe

Obecnie posiadamy dwa sklepy firmowe na terenie miasta Białegostoku. Więcej o ich ofercie i możliwości kontaktu w zakładce Sklepy.

  • Sklep firmowy ul. Baranowicka 95, Białystok
  • Sklep firmowy ul. Tysiąclecia PP 11, Białystok

POLECAMY INNE NASZE MARKI

W ofercie znajdziecie Państwo płaszcze, kurtki, garnitury, marynarki, koszule, spodnie, swetry, t-shirty takich firm jak: CAMEL ACTIVE, LAVARD, ELEGANT MAN, TUDOR, LANSER, VERNET, REYJAY, TRIO. Ich dopełnieniem jest duży wybór wysokiej klasy krawatów, muszek, spinek do krawatów i mankietów, pasków, szelek oraz wiele innych dodatków z męskiej garderoby firm: CHATTIER, ZET I LINDENMANN, ALTIES

Strona internetowa: pierremichel.pl

ul. Świętojańska 15, Białystok
Sklep otwarty: poniedziałek – sobota: 9:00-21:00, niedziela 10:00-20:00

Kids’ World to specjalne miejsce, gdzie dziecko może poczuć się szczególnie. Zabawki, które tu znajdziecie dzięki swej formie, kolorystyce zainspirują, wyzwolą twórcze myślenie i działanie, pomogą rozwijać dziecięcą wrażliwość.

Strona internetowa: kids-world.pl
Sklep internetowy: kidsworld.pl

Sklepy Kids World znajdziesz w tych galeriach handlowych: