Farby

czyli przyjdź do nas, wybierz swój kolor i pomaluj swój świat

Już chyba sam się przekonałeś jak ogromny jest rynek farb. Wielu producentów i jeszcze więcej kolorów do wyboru. Do tego niezwykle ważna jest powierzchnia, którą chcesz pomalować. To głównie od jej rodzaju zależy, jakiej farby możesz użyć.

Nasza oferta obejmuje produkty o różnorodnym zastosowaniu. Między innymi do:
[checklist]

 • ścian wewnętrznych,
 • fasad,
 • dachów,
 • posadzek,
 • powierzchni betonowych,
 • kominków,
 • i wielu innych.

[/checklist]

Farbud - Farby do wewnątrz Farby fasadowe Specjalistyczne

Proponujemy dobór kolorów wg wzornika NCS – to ponad 1950 kolorów do wyboru. Do Twojej dyspozycji są mieszalniki kolorów farb wewnętrznych, tynków zewnętrznych oraz mozaikowych dostępnych od ręki – następujących marek:

  [checklist]

 • Teknos
 • Śnieżka
 • Tikkurilla
 • Dulux
 • Lakma
 • Foveo Tech

[/checklist]

Posiadamy w sprzedaży farby następujących marek:

Śnieżka Farby do wewnątrz Farby fasadowe Dekoracyjne

Śnieżka

Firma Śnieżka jest polską firmą, która od 1984 roku zajmuje się produkcją farb i lakierów.

Oferta tej firmy przy farbach do zastosowania wewnątrz pomieszczeń rozpoczyna się od gotowych kolorów (Satynowa, Barwy Natury), przez białe farby, aż po farby z mieszalnika (Perfect, Classic, Kuchnia Łazienka).

Farbami Śnieżki pomalujesz także fasady i posadzki (Fasada, Beton Posadzka), a produkty specjalistyczne (Grunt, Zacieki i Plamy) pomogą ci w zabezpieczeniu malowanych powierzchni.

Farby Dulux - Kolory Świata Kuchnia Łazienka Biała Matt

DULUX – let’s colour

Marka DULUX należy do firmy AKZONOBEL  – światowego producenta farb, powłok oraz chemii specjalistycznej.

Najbardziej znanym produktem DULUXA jest seria Kolory Świata – inspirowana niezwykłymi miejscami takimi jak: Kreta, Andaluzja, Tybet, Kalkuta. 72 niezwykłe kolory.

Jednak DULUX to nie tylko Kolory Świata. To także Family Zone – farby dbające do bezpieczeństwo użytkownika i środowisko naturalne. To również wiele innych produktów. Warto o nie zapytać sprzedawcy.

Hammerite farby do metalu Farby do kaloryferów Farby na dach

HAMMERITE – stworzony do metalu

Do firmy AKZONOBEL należy również marka farb do metalu HAMMERITE – znanych głównie z reklam ” Hammerite prosto na rdzę“.

Obecnie marka ta to także farby do kaloryferów oraz farby do malowania dachów.

Popularne już “Hammerite prosto na rdzę” zrobione są w technologii DUALTECH, która zapewnia jeszcze większą ochronę dla malowanego metalu.

Tikkurila - farby do dekoracyjnego malowania wnętrz i fasad

TIKKURILA

TIKKURILA Polska to część ogromnego fińskiego koncernu Tikkurilla Oyj. Marka ta oferuje przyjazne dla środowiska i proste w użyciu produkty.

Do malowania ścian i sufitów marka ta oferuje m.in.  serię Optiva, Pure White, Supe White. Z kolei do zastosowań zewnętrznych poleca stosowanie farb Finngard – wodorozcieńczalnych farb elewacyjnych. Seria Valtti i Everal ma zastosowanie do powierzchni drewnianych i metalowych.

Jedynka logo Fraby do wnętrz do metalu, do elewacji

JEDYNKA

JEDYNKA to kolejna marka z grupy Tikkurila, która powstała w 1999 roku.

Oferta Jedynki obejmuje farby o różnorodnym zastosowaniu – od farb do malowania ścian i sufitów (Ogród Barw, Kolor, Śnieżnobiała), przez farby fasadowe, aż po farby do drewna i metalu.

Jedynka została wyróżniona tytułem Superbrands Created in Poland 2013/2014 – przyznawany markom, które zyskały uznanie w oczach konsumentów oraz specjalistów z Rady Marek Superbrands.

TEKNOS - farby wewnętrzne i zewnętrzne dekoracyjne ochronne

TEKNOS – prawdziwie fińskie farby

Szczególnie chcielibyśmy polecić Tobie farby firmy TEKNOS. To rodzinna firma, która swoimi korzeniami sięga do roku 1948.

Długoletnie doświadczenie w branży zaowocowało serią nowoczesnych farb wysokiej jakości. Będzie to na pewno seria farb BIORA (Balance, 3, 4, 7,20, Clean) oraz EKORA – wodorozcieńczalne i bezzapachowe farby do malowania ścian i sufitów.  Zapytaj naszego sprzedawcę o te farby – dobierz ją do podłoża, które zamierzasz malować.

Nobiles - oferta farb wewnętrznych zewnętrznych specjalistycznych

NOBILES

Kolejną marką firmy AKZONOBEL jest NOBILES. To seria produktów przeznaczona nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla profesjonalistów (Program Profesjonalny Malarz).

Jednym z bardziej znanych produktów tej marki jest seria Pory Roku – lateksowa farba do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. To 49 kolorów podzielonych na kolory Wiosny, Lata, Jesieni oraz Zimy.

NOBILES to także farby do malowania fasad (Nobilit Biały Plus, Polonit). Farbami tej marki pomalujesz również drewno i metal (Hydro, Stalochron) oraz wiele innych powierzchni.

Dekoral logo - Farby do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów

DEKORAL – kolory, które inspirują

Marka DEKORAL należy do grupy PPG Deco Polska (dawniej Polifarb Cieszyn – Wrocław oraz SigmaKalon Deco) – producenta, cenionych przez wielu klientów, farb i lakierów.

DEKORAL to farby do malowania wnętrz (Voice of Colour, Extra Wall, Akrylit W, Łazienka i Kuchnia oraz wiele innych). To także farby fasadowe – seria Polinit, Fasada i EKO Fasada. W ofercie tej marki znajdziesz również farby do malowania elementów drewnianych, przedmiotów z twardego PCV oraz metalu.

Beckers logo - dekoracyjne farby do wnętrz drewna i metalu

BECKERS

BECKERS to jedna z marek koncernu Tikkurila. W ofercie tej marki – w zakresie farb – znajdziesz farby akrylowe i lateksowe do ścian i sufitów (seria farb Designer: White, Colour, Kitchen i Bathroom) oraz emalie do drewna i metalu – również z serii Designer (Universal, Aqua, Metal & Wood)

Warto też wspomnieć, iż niektóre produkty marki Beckers otrzymały certyfikat EU Ecolabel – jedno z najważniejszych europejskich wyróżnień przyznawanych produktom spełniającym normy w zakresie ochrony środowiska.

Primacol Decorative Logo System kreatywnej Dekoracji Wnętrz

PRIMACOL

Primacol Decorative to marka skupiająca produkty przeznaczone do wykończenia i dekoracji wnętrz. Cechują się bardzo wysoką jakością oraz szeroką gamą pełnych i soczystych kolorów. Za ich pomocą można stworzyć niesamowite efekty dekoracyjne imitujące m.in. strukturę betonu, tynki weneckie czy kamień naturalny, a także ciekawe wzory kurtyn, naklejek i szablonów ściennych.

Wykorzystując system kreatywnej dekoracji Primacol Decorative, można w ciekawy i oryginalny sposób ożywić każde wnętrze, bez względu na to czy jest to mieszkanie, biuro czy lokal użyteczności publicznej.